Super przepisy – Tanie koktajle oczyszczają wątrobę i spalają kilka kg miesięcznie, podczas snu.

Spalaj tłuszcz w czasie snu! Te niedrogie koktajle oczyszczają wątrobę i pomagają spalić nawet kilka kg miesięcznie

80% społeczeństwa nie zdaje sobie sprawy z tego, jak niebezpieczny jest tłuszcz wewnętrzny w jamie brzusznej (tzw. tłuszcze trzewny lub brzuszny). Tłuszcz brzuszny jest ukryty głęboko pod mięśniami brzucha. Gromadzi się w jamie brzusznej wokół narządów wewnętrznych i zakłóca ich pracę. Szczególne obciążenie stanowi dla wątroby.

Wątroba ma bardzo duży udział w spalaniu tłuszczu (niektórzy twierdzą, że pomaga go spalić najwięcej).

Dzieje się tak dlatego, że właśnie w wątrobie następuje przetworzenie nadmiaru tłuszczu w cholesterol, a potem w żółć, która przez jelita jest usuwana z organizmu. Gdy dostarczymy organizmowi zbyt dużo tłuszczu, jego nadmiar gromadzi się w komórkach wątroby i osadza na nich spowalniając procesy metaboliczne.

To skutkuje wzrostem wagi. W uszkodzonych komórkach wątroby wolniej zachodzą procesy metaboliczne.

Kiedy wątroba nie nadąża z metabolizowaniem składników odżywczych, te zamieniają się w tłuszcz. Prowadzi to do jeszcze większego uszkodzenia komórek wątroby, które zamiast niszczyć tłuszcz, gromadzą go w jamie brzusznej.

Ważne jest więc dbanie o wątrobę zawsze, a nie tylko wówczas, gdy pojawią się problemy. Nie musi to być restrykcyjna dieta.

By zapobiegać niszczeniu komórek wątroby wystarczą środki do jej oczyszczania. Mogą to być oczywiście leki kupione w aptece, ale naszym zdaniem lepsze będą naturalne środki. Są bowiem równie skuteczne, a często o wiele bezpieczniejsze niż leki.

Za chwilę dowiesz się, jak zrobić zdrowe, naturalne koktajle do detoksykacji wątroby.

error: Content is protected !!