Nie jesteś otyła, to Twoje jelita są zablokowane. Wypróbuj tę „Detoksykację Jelitową” i uwolnij swój organizm od kilogramów zgromadzonych toksyn.

Cykliczne eliminowanie odpadów z organizmu jest istotne, ponieważ umożliwia nam pozbycie się różnorodnych szkodliwych substancji z naszego ciała.

 

Chociaż nie ma ustalonej „idealnej” liczby, sugeruje się, że powinno ono nastąpić po pewnym czasie od spożycia posiłku. Gdy nasze jelita są zablokowane, w nich rozmnażają się szkodliwe bakterie i grzyby, które mogą zaszkodzić naszej krwi poprzez wprowadzenie toksyn.

Taka sytuacja jest niebezpieczna, dlatego długie przerwy w wypróżnianiu powinny skupić naszą uwagę.

 

Detoksykacja jelit

Aby nasze jelita działały regularnie, musimy im w tym pomóc. Najpopularniejszym sposobem jest zwiększenie ilości błonnika w spożywanym jedzeniu. Ten składnik jest często obecny w owocach, surowych warzywach, a także w otrębach. Warto również ograniczyć spożycie mleka i białego pieczywa z mąki pszennej.

 

Jeśli masz dyskomfort związany z nieregularnym wypróżnianiem, dzisiaj przedstawię ci przepis na napój, który poprawi metabolizm i procesy trawienne. To bardzo efektywne rozwiązanie, które pomoże rozwiązać twoje problemy.

Potrzebujesz następujących składników:
  • nasiona lnu – 3 łyżki stołowe
  • płatki owsiane – 0,5 szklanki
  • woda – 150 ml
  • szpinak – 3 lub 4 liście
  • jabłko lub gruszka – 1 sztuka

 

Sposób przygotowania:

Przygotowanie napoju zacznij już popołudniem. W tym celu do kubka wrzuć płatki owsiane i zalej je wodą – około 100 ml. Dodaj także nasiona lnu, a potem umieść w lodówce na całą noc.

 

Następnie zmiksuj powstałą mieszankę przy pomocy blendera i dodaj pozostałe składniki z listy. Zblenduj ponownie. Napój należy spożyć natychmiast po przygotowaniu. Jeśli chcesz, możesz użyć trochę jako maseczki. Te składniki mają również korzystny wpływ na skórę.

 

Dawkowanie:

Aby dostrzec efekty, powinieneś spożywać ten napój codziennie przez siedem dni. Gwarantujemy, że poczujesz różnicę — przede wszystkim poczujesz ulgę, a brzuch przestanie być wzdęty.

Ten koktajl przyczyni się również do ulepszenia kondycji skóry, która będzie prezentować się młodo i pełna zdrowia. Jeżeli zauważysz pozytywne efekty stosowania tego przepisu, nie zapomnij podzielić się nim ze swoimi znajomymi!

You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!