Szybko rosnące, gęste włosy w ciągu jednego miesiąca. Metoda na przyspieszenie wzrostu. Ekonomiczne i domowe rozwiązanie.

Czy masz do czynienia z włosami, które zbyt szybko się przetłuszczają? Czy pragniesz posiadania gęstych i zdrowych włosów?

Zastosuj domową maseczkę z proszku gorczycowego, a rezultaty zauważysz niezwykle szybko. Proszek gorczycowy jest doskonały do pielęgnacji włosów ze względu na swoje unikalne właściwości.

 

Stymuluje szybszy wzrost włosów, co skutkuje bardziej gęstym wyglądem. Proszek także wspomaga prawidłowe funkcjonowanie gruczołów łojowych, co skutkuje zmniejszeniem przetłuszczania się skóry głowy.

 

By stworzyć domową maseczkę z proszku gorczycowego, będziesz potrzebować:
  • 2 łyżki proszku gorczycowego1 żółtko
  • 2 łyżeczki cukru
  • 2 łyżki oliwy
  • 2 łyżki ciepłej wody

 

Teraz po prostu dokładnie wymieszaj wszystkie składniki i twoja domowa maseczka na włosy jest gotowa. Jeśli nie jesteś w stanie znaleźć proszku gorczycowego w sklepie, zakup ziarna gorczycy i zmiel je na proszek.

Możesz użyć do tego moździerza, lub wrzucić ziarna do woreczka, a następnie za pomocą tłuczka zmielić je na proszek. Gorczyca jest głównym składnikiem musztardy, stąd często ten zabieg nazywany jest maseczką musztardową.

 

Jak korzystać z maseczki musztardowej?

Maseczkę należy nałożyć zarówno na włosy, jak i skórę głowy. Działa to na całość struktury włosów oraz cebulki. Pamiętaj jednak o unikaniu końcówek włosów podczas aplikacji maseczki.

 

Maseczka ma silne działanie, a końcówki włosów są najbardziej delikatne i narażone na uszkodzenia. Po nałożeniu maseczki na włosy, załóż na głowę czepek foliowy, a dodatkowo możesz owinąć włosy turbanem z ręcznika.

Pozostaw maseczkę na głowie przez co najmniej 15 minut, ale nie dłużej niż godzinę. Szczególnie podczas pierwszego użycia, pozostaw maseczkę na krótszy czas.

 

Zabieg powtarzaj raz w tygodniu, a w przypadku włosów, które przetłuszczają się bardzo intensywnie, maseczkę z proszku gorczycowego stosuj dwa razy w tygodniu.

You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!