Magiczny eliksir dla smukłej talii – używaj go każdego dnia, a szybko dostrzeżesz, że Twoja sylwetka zaczyna nabierać smukłości w obszarze brzucha.

Odkrycie potwierdza, że za sprawą pewnej wypróbowanej mikstury można skutecznie zredukować nagromadzony tłuszcz w regionie brzuszka.

 

Wskazane jest przestrzeganie jej zasad, by móc się cieszyć satysfakcjonującymi rezultatami. Już w ciągu miesiąca można obserwować zdecydowaną redukcję obwodu talii. Ta mikstura jednak kryje w sobie więcej korzyści. Okazuje się, że po jej zastosowaniu obserwuje się poprawę słuchu, wzroku, a także funkcji mózgu.

 

Ten zalecany napój pomoże osiągnąć upragnioną i smukłą figurę.

Równie istotne jest to, że w czasie spożywania tej mikstury, konieczne jest regularne uprawianie aktywności fizycznej. Na przykład warto zastosować ćwiczenia fitness w zakresie treningu cardio.

 

Tajemnice mikstury – redukcja nadmiaru tłuszczu

Imbir jest jednym z kluczowych elementów tej mikstury. Ten korzeń ma wiele niezbędnych substancji, które pomagają zaspokoić potrzeby naszego organizmu.

Ważne jest również to, że zawarte w nim składniki bioaktywne przyczyniają się do poprawy zarówno zdrowia cielesnego, jak i mentalnego. Ciężko byłoby znaleźć inny składnik podobny do imbiru, który cechuje się tak znaczną liczbą właściwości przeciwzapalnych.

Chrzan jest również niezbędny do stworzenia tej mikstury.

Już od dawna, nasi przodkowie wykorzystywali ten składnik w przypadku wielu schorzeń. Ma on wiele cennych walorów zdrowotnych. Pomaga w leczeniu grypy, infekcji dróg moczowych oraz chorób związanych z układem oddechowym, a nawet przy zapaleniu migdałków.

Chrzan  działa detoksykująco na organizm, usuwając z niego nagromadzone toksyny.

 

Poza tym, poprawia stan naszego metabolizmu, jak również samopoczucie. Osoby, które regularnie konsumują chrzan, prawdopodobnie zauważą, że rzadko odczuwają zmęczenie w porównaniu do poprzedniego stanu. Jego zadaniem jest także dostarczenie do układu trawiennego dużej ilości niezbędnych bakterii.

 

Cytryna to trzeci kluczowy element tej mikstury.

Dzięki niej można efektywnie redukować złogi tłuszczowe zgromadzone w organizmie. Wszyscy zapewne wiedzą, że cytryna jest źródłem ogromnej ilości cennej witaminy C. Ten składnik odżywczy również wspiera metabolizm.

 

Cynamon  to ostatni składnik tej mikstury. Jego działanie przyspiesza redukcję komórek tłuszczowych.

Będziesz potrzebować:
  • 4 łyżki jodu,
  • 130 g chrzanu,
  • 2,5 cm korzenia imbiru,
  • 3 świeże cytryny,
  • 2 łyżki cynamonu.

 

Jak przygotować miksturę

1. Na początku musisz bardzo dokładnie wymieszać imbir wraz z chrzanem. Najlepiej jest użyć do tego blendera. Cytryny umyj i pokrój, a następnie usuń z nich pestki.

2. Wymieszaj je z chrzanem. Na koniec tylko wymieszaj wszystkie pozostałe składniki razem. Przełóż do słoika i przechowuj w lodówce.

 

Dawkowanie

Zaleca się spożywanie mikstury dwa razy dziennie – po dwie łyżeczki. Wystarczy zaledwie cztery tygodnie, aby zauważyć i cieszyć się efektami redukcji zbędnych kilogramów.

 

Dzięki temu preparatowi możesz zagwarantować sobie smukłą talię. Oczywiście nie wolno zapominać o regularnej aktywności fizycznej, aby wspomóc proces odchudzania.

You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!