Skuteczna stara niemiecka metoda na oczyszczanie tętnic. Gwarancja lepszego samopoczucia

W Niemczech jak w każdym innym kraju istnieją tradycyjne metody leczenia, przyzywane są one z pokolenia na pokolenie. Ten przepis, który Wam dzisiaj przedstawię ma silne działanie oczyszczające. Metoda ta poprawia kondycję całego naszego organizmu, ale i oczyszcza tętnice i hamuje zwapnienie.

Składniki:

  • Woda 2 l
  • Cytryna 4 sztuki (wraz ze skórką i najlepiej jakby były organiczne)
  • Imbir 1 mały kawałek
  • Czosnek (nie chiński) 4 ząbki

 

Przygotowanie:

Umytą cytrynę i imbir pokroić w talarki, wrzucić je do blendera po czym zmiksować wraz z czterema ząbkami czosnku. Zblendowane składniki przekładamy do garnka i zalewamy wodą, wszystko podgrzewamy na średnim ogniu.

Wywar NIE może się zagotować, to bardzo ważne. Kiedy nasza mikstura wystygnie, używając sitka odcedzamy syrop i rozlewamy go do szklanych butelek. Należy pamiętać aby szczelnie zakręcić butelki i zawsze syrop trzymać w lodówce.

Zastosowanie:

W momencie kiedy będziemy chcieli zacząć kurację oczyszczającą, musimy mocno wstrząsnąć butelką. Należy pić codziennie pół szklanki na czczo lub dwie godziny przed jedzeniem.

Pamiętajmy też, że kuracja powinna trwać trzy tygodnie, powinniśmy być w niej wytrwali, bo inaczej może nie spełnić oczekiwanych efektów. Po trzech tygodniach, należy zrobić sobie tygodniową przerwę i jeśli zajdzie taka potrzeba powtórzyć cały proces jeszcze raz

You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!